Strzelnica Krzywiń - PZŁ ZO Leszno

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Strzelnica Krzywiń - PZŁ ZO Leszno

Zawody Strzeleckie o Puchar Komisji ORŁ Leszno 28.08.2016r.

Email Drukuj

Zawody Strzeleckie o Puchar

Komisji ORŁ w Lesznie.


Dnia 28.08.2016r. ZO PZŁ w Lesznie zorganizował zawody strzeleckie o puchar Komisji ORŁ w Lesznie. Zawody zostały rozegrane  na strzelnicy w Krzywiniu. Sędzią główm zawodów był kol. Stefan Napierała. W zawodach wzieło udział 26 zawodników, w klasie M - 8 zawodników, w klasie P- 18 zawodników.


 

  klasyfikacja     mistrzowska

   l.p.      nr   nazwisko i imię                     klasa      przeloty     krąg                 zając        śrut        dzik      rogacz      kula       suma

    1      16   Szarpak Andrzej                      M           50          95          95          30         270         89                       89         359

    2      30   Budziński Wojciech                 M           45          90          80          45         260         89                       89         349

    3      11   Franczak Grzeorz                     M           40          95          85          45         265         80                       80         345

    4      27   Nowacki Mateusz                    M           50          85          95          50         280         64                       64         344

    5      25   Dzikowski Paweł                     M           40          90          80          45         255         85                       85         340

    6       5    Bella Aleksander                     M           35          80          90          45         250         71                       71         321

    7      12   Patelka Andrzej                       M           40          85          85          45         255         63                       63         318

    8      26   Wojtyniak Andrzej                    M           50          85          65          25         225         88                       88         313


 

  klasyfikacja     powszechna

 

   l.p.      nr   nazwisko i imię                     klasa      przeloty     krąg                 zając        śrut        dzik      rogacz      kula       suma

 

    1      17   Łazik Krzysztof                        P           50          90          90          40         270         85                       85         355

 

    2       9    Guza Michał                           P           35          80          95          45         255         91                       91         346

 

    3      20   Ratajczak Tomasz                   P           40          90          95          40         265         70                       70         335

 

    4      10   Wojtaszuk Dariusz                   P           40          90          80          35         245         78                       78         323

 

    5       8    Włodarczak Tomasz                P           45          85          80          40         250         60                       60         310

 

    6      22   Zabiegło Edward                     P           50          90          75          35         250         57                       57         307

 

    7      18   Picur Józef                             P           50          80          80          35         245         61                       61         306

 

    8       6    Pawlak Wojciech                     P           45          70          75          35         225         80                       80         305

 

    9      19   Chmielowiec Dominik              P           45          85          75          20         225         78                       78         303

 

   10     21   Miszczuk Dariusz                     P           45          80          50          25         200         75                       75         275

 

   11     23   Szustak Zbigniew                    P           45          95          60          30         230         41                       41         271

 

   12     24   Mazur Wiesław                       P           40          65          80          25         210         57                       57         267

 

   13     28   Maćkowiak Paweł                    P           25          90          65          25         205         58                       58         263

 

   14     29   Suchora Michał                       P           35          65          55          20         175         58                       58         233

 

   15      1    Klupś Przemysław                   P           25          10          40          25         100         37                       37         137

 

   16      2    Gociński Piotr                         P           20           5           35           5           65          26                       26          91

 

   17      3    Musielak Hubert                      P           40          25          15           5           85           3                         3           88

 

   18      4    Brzeskot Kacper                      P            0           5           25           0           30           0                         0           30

    



 

Meble P.W. Strzelnica

Aktualności

  • Mistrzostwa Strzeleckie
  • Wyniki klasy M P i C
  • Galeria zdjęć
  • Recenzje
  • Zwycięzcy w konkurencjach

Kalendarz imprez strzeleckich

poprzednim miesiącu grudzień 2016 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 48 1 2 3 4
week 49 5 6 7 8 9 10 11
week 50 12 13 14 15 16 17 18
week 51 19 20 21 22 23 24 25
week 52 26 27 28 29 30 31

Najbliższe zawody

Brak wydarzeń
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDziś198
mod_vvisit_counterWczoraj202
mod_vvisit_counterw tym tygodniu4424
mod_vvisit_counterw poprzednim tygodniu5325
mod_vvisit_counterw tym miesiącu6004
mod_vvisit_counterw poprzednim miesiącu27966
mod_vvisit_counterrazem931879
Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości